William Gislander oljemålning

William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILLIAM GISLANDER (1890-1937): Kustmotiv, signerad William Gislander, daterad 1914, olja på duk, ca 47 x 64 cm

Mindre spikhål i vänster kant, något ojämn duk

640219

2019-05-07