Serveringsbrickor 2 st nysilver

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

SERVERINGSBRICKOR, 2 st, 1900-tal, nysilver, bl a, Sheffield England, ca 52 x 37, 50 x 37 cm

Slitage, repor

640226

2019-05-07