Esaias Thorén Två litografier

Esaias Thorén Två litografier
Esaias Thorén Två litografier
Esaias Thorén Två litografier
Esaias Thorén Två litografier
Esaias Thorén Två litografier
Esaias Thorén Två litografier
Esaias Thorén Två litografier
Esaias Thorén Två litografier
Esaias Thorén Två litografier
Esaias Thorén Två litografier

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Två färglitografier, signerade Esaias Thorén, daterade -56 resp -60, numrerade, motivmått ca 35x41 cm resp 31x38 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

640232

2019-05-13