Kopparkittel

Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPARKITTEL, 1800/1900-tal, invändigt förzinkad, 37 cm, diam ca 65 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

bruksslitage

640235

2019-05-13