Ikea Slagbord "Bergslagen"

Ikea Slagbord
Ikea Slagbord
Ikea Slagbord
Ikea Slagbord
Ikea Slagbord
Ikea Slagbord
Ikea Slagbord
Ikea Slagbord
Ikea Slagbord
Ikea Slagbord

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

IKEA, slagbord, "Bergslagen", Ikeas 1700-talsserie, gustaviansk stil, grålackerat, stämplat Bergslagen höjd ca 76, 142x117 cm

Bruksslitage

640241

2019-05-10