Klubbat för:
4 200 SEK
4 000 SEK
IKEA, slagbord, "Bergslagen", Ikeas 1700-talsserie, gustaviansk stil, grålackerat, stämplat Bergslagen höjd ca 76, 142x117 cm
Bruksslitage
640241
2019-05-10