Skylt 1920-tal
2019-05-06
640258
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OMNIBUSSKYLT, 1920-tal, lackerad plåt, "Lisjö-Odensvi-Köping", ca 16x179 cm
Brukslitage, färgbortfall