Alexander Tolstoy

Alexander Tolstoy
Alexander Tolstoy
Alexander Tolstoy
Alexander Tolstoy
Alexander Tolstoy
Alexander Tolstoy

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDER TOLSTOY (1895-1969): Flickporträtt, signerad A Tolstoy, olja på duk, ca 61x51 cm

640263

2019-05-04