Mosse Stoopendahl olja

Mosse Stoopendahl olja
Mosse Stoopendahl olja
Mosse Stoopendahl olja
Mosse Stoopendahl olja
Mosse Stoopendahl olja
Mosse Stoopendahl olja

Klubbat för:

9 200 SEK

10 000 SEK

MOSSE STOOPENDAHL (1901-1948): Ekorrar, signerad och daterad Mosse Stoopendahl 1919, olja på duk, ca 64x52 cm

640266

2019-05-04