Bengt Lindström oljemålning

Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurer, signerad och daterad Lindström -76 med dedikation, olja på duk, 76x56 cm

640282

2019-05-04