Bror Marklund brons

Bror Marklund brons
Bror Marklund brons
Bror Marklund brons
Bror Marklund brons

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROR MARKLUND (1907-1977): Fragment, monogramsignerad BM, ca 30x47 cm, brons, träplattans mått ca 35x52 cm

Träplatta med fanérskador

640284

2019-05-04