Carl Gabriel Wadell oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): "En hjältes död", kopia efter Nils Forsbergs målning, signerad CG Wadell, olja på duk, 82x128 cm

Färgbortfall

640285

2019-05-04