Skulptur föreställande häst i lergods

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, föreställande häst, lergods, Kina, slutet av 1900-talet, polykromt bemålad, höjd ca 107, längd 92 cm

Bruksslitage

640289

2019-05-04