Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KOPPARFÖREMÅL, 4 dlr, 1800/1900-tal, bestående av: kittlar, 2 st., diameter 50-60 cm, rund form, kanna
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage, bucklor
640292
2019-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här