Bokhylla jugend
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NORDISKA KOMPANIET, bokhylla med skåpsdel, 1900-talets början, jugend, fanérad i mahogny, dörrspeglar med skulpterad dekor, beslag i mässing, skyltmärkt, höjd ca 165, 132x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Skador, hyllplanskonsoler saknas
640299
2019-05-04