Wilgot Olsson oljemålning

Wilgot Olsson oljemålning
Wilgot Olsson oljemålning
Wilgot Olsson oljemålning
Wilgot Olsson oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILGOT OLSSON (1906-1990): stilleben, signerad, olja på duk, 52x62 cm

640321

2019-05-06