Bengt Orup Johansfors skålfat

Bengt Orup Johansfors skålfat
Bengt Orup Johansfors skålfat
Bengt Orup Johansfors skålfat
Bengt Orup Johansfors skålfat
Bengt Orup Johansfors skålfat
Bengt Orup Johansfors skålfat
Bengt Orup Johansfors skålfat
Bengt Orup Johansfors skålfat

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ORUP (1916-1996), skålfat, klar glasmassa, Johansfors, med grön kant, signerad "ORUP N", längd ca 50 cm

Smärre slitage

640330

2019-05-05