Klubbat för:
38 000 EUR
Utropspris
6 000 EUR
ISAAK LEVITAN (1860-1900) Sommarkväll, signerad, olja på duk, 34x41 cm
640333
2019-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här