Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, Grythyttan, sk. Bryggeristolar, TRÄDGÅRDSBORD på smidesunderrede, vit och silvermålade, höjd 77, 103x59 cm
Sprickor och skador
640334
2019-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här