Trädgårdsstolar Grythyttan bord smide

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, Grythyttan, sk. Bryggeristolar, TRÄDGÅRDSBORD på smidesunderrede, vit och silvermålade, höjd 77, 103x59 cm

Sprickor och skador

640334

2019-05-05