Fåtöljer plysch

Fåtöljer plysch
Fåtöljer plysch
Fåtöljer plysch
Fåtöljer plysch
Fåtöljer plysch
Fåtöljer plysch
Fåtöljer plysch
Fåtöljer plysch
Fåtöljer plysch
Fåtöljer plysch
Fåtöljer plysch
Fåtöljer plysch

Klubbat för:

11 500 SEK

3 000 SEK

FÅTÖJER 1 par, brickmärkta Kåpe Inrednings ab Malmö, plyschklädsel, omkr 1940-tal, höjd 90 cm, bredd 72 cm, sh ca 40 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage, fläckar

640345

2019-05-14