Klubbat för:
11 500 SEK
3 000 SEK
FÅTÖJER 1 par, brickmärkta Kåpe Inrednings ab Malmö, plyschklädsel, omkr 1940-tal, höjd 90 cm, bredd 72 cm, sh ca 40 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage, fläckar
640345
2019-05-14