Clubfåtöljer 1930/40-tal

Clubfåtöljer 1930/40-tal
Clubfåtöljer 1930/40-tal
Clubfåtöljer 1930/40-tal
Clubfåtöljer 1930/40-tal
Clubfåtöljer 1930/40-tal
Clubfåtöljer 1930/40-tal
Clubfåtöljer 1930/40-tal
Clubfåtöljer 1930/40-tal
Clubfåtöljer 1930/40-tal
Clubfåtöljer 1930/40-tal
Clubfåtöljer 1930/40-tal
Clubfåtöljer 1930/40-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal, brunt skinn, lösa plymåer med sammetsklädsel, höjd ca 74, bredd 69 cm, sitthöjd 40 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage, repor

640354

2019-05-14