Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Landskap med röda hus, signerad och daterad 25 jan -54 Sven Erixon, blandteknik, bildyta ca 23x32 cm
640365
2019-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här