Sven X:et Erixson blandteknik

Sven X:et Erixson blandteknik
Sven X:et Erixson blandteknik
Sven X:et Erixson blandteknik
Sven X:et Erixson blandteknik

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Landskap med röda hus, signerad och daterad 25 jan -54 Sven Erixon, blandteknik, bildyta ca 23x32 cm

640365

2019-05-05