Bokskåp tidigt 1900-tal

Bokskåp tidigt 1900-tal
Bokskåp tidigt 1900-tal
Bokskåp tidigt 1900-tal
Bokskåp tidigt 1900-tal
Bokskåp tidigt 1900-tal
Bokskåp tidigt 1900-tal
Bokskåp tidigt 1900-tal
Bokskåp tidigt 1900-tal
Bokskåp tidigt 1900-tal
Bokskåp tidigt 1900-tal
Bokskåp tidigt 1900-tal
Bokskåp tidigt 1900-tal
Bokskåp tidigt 1900-tal
Bokskåp tidigt 1900-tal
Bokskåp tidigt 1900-tal
Bokskåp tidigt 1900-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOKSKÅP, tidigt 1900-tal, 2 delar, rotfanérad, överdel med pardörrar i vitrin med bakomvarande hyllinredning samt monterad belysning, nederdel med pardörrar med bakomvarande hyllinredning , höjd ca 220, 120x52 cm

Bruksslitage, senare monterad belysning, borrhål på toppen, mindre fanérskador och repor förekommer

640376

2019-05-04