Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982): "Karneval", askfat, 3 st., fajans, signerade med studiohand samt "Sweden 195-A/C 198 - Ä", ca 15,5x15,5 cm
Smärre slitage, mindre nagg
640379
2019-05-05