Stig Lindberg Karneval

Stig Lindberg Karneval
Stig Lindberg Karneval
Stig Lindberg Karneval
Stig Lindberg Karneval
Stig Lindberg Karneval
Stig Lindberg Karneval

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982): "Karneval", askfat, 3 st., fajans, signerade med studiohand samt "Sweden 195-A/C 198 - Ä", ca 15,5x15,5 cm

Smärre slitage, mindre nagg

640379

2019-05-05