Samling tenn bl a Astrid Aagesen
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
VÄGGLAMPETTER, OLJELAMPA, LJUSSTAKE, KANNA, 7 dlr, tenn, bl a, Astrid Aagesen vägglampetter, höjder ca 4-28 cm
Kuntoraportti
Skador, slitage förekommer
640381
Päivämäärä:
2019-05-07