Joan Miro
Klubbat för:
5 400 EUR
2 800 EUR
JOAN MIRO (1893-1983) Ur portfolion "Je travaille comme un jardinier", signerad, färglitografi, 21/40, 40,5x32,5 cm
Litteratur: Mourlot 381, Cramer 85
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Ej examinerad ur ram
640383
2019-06-11