Joan Miro

Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro

Klubbat för:

5 400 EUR

2 800 EUR

JOAN MIRO (1893-1983) Ur portfolion "Je travaille comme un jardinier", signerad, färglitografi, 21/40, 40,5x32,5 cm

Litteratur: Mourlot 381, Cramer 85

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Ej examinerad ur ram

640383

2019-06-11