Dräkt
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DRÄKT, fyra dlr, jacka, skjorta, väst samt byxor, mässingsknappar, marinblå ull, bomullsskjorta, omkring 1900, senare foder, uppskattad storlek ca 48
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage, hål
640391
2019-05-14