Dräkt

Dräkt
Dräkt
Dräkt
Dräkt
Dräkt
Dräkt
Dräkt
Dräkt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DRÄKT, fyra dlr, jacka, skjorta, väst samt byxor, mässingsknappar, marinblå ull, bomullsskjorta, omkring 1900, senare foder, uppskattad storlek ca 48

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage, hål

640391

2019-05-14