Skåp 1940-tal

Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

SKÅP, 1940-tal, alm och rotfaner, exteriört fanerat med masurbjörk, höjd ca 114 cm, 112 x 44 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage, hack på dörren.

640392

2019-05-03