Hallspegel med bord från 60-talet

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HALLSPEGEL MED BORD, 1960-tal, stomme i ek,, total höjd ca 176, 100x35 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

640412

Päivämäärä:

2019-05-04