Hallspegel med bord från 60-talet
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HALLSPEGEL MED BORD, 1960-tal, stomme i ek,, total höjd ca 176, 100x35 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
640412
Päivämäärä:
2019-05-04