Klubbat för:
4 200 SEK
2 000 SEK
ALF SVENSSON, soffbord, Tingströms, 1960-tal, Bra Bohag, fanérat i teak, utdragsskivor, undertill märkt, höjd ca 48, 140x55 cm
Brukslitage
640434
2019-05-03