Soffbord Alf Svensson

Soffbord Alf Svensson
Soffbord Alf Svensson
Soffbord Alf Svensson
Soffbord Alf Svensson
Soffbord Alf Svensson
Soffbord Alf Svensson
Soffbord Alf Svensson
Soffbord Alf Svensson
Soffbord Alf Svensson
Soffbord Alf Svensson

Klubbat för:

4 200 SEK

2 000 SEK

ALF SVENSSON, soffbord, Tingströms, 1960-tal, Bra Bohag, fanérat i teak, utdragsskivor, undertill märkt, höjd ca 48, 140x55 cm

Brukslitage

640434

2019-05-03