Klubbat för:
Osåld
2 000 SEK
JOHANNES COLLIN (1873-1951): "Marie Claire enfant", signerad J Collin, skulptur, brons på träsockel, silverplakett stämplad 1958, höjd ca 10 cm med sockel ca 15 cm
Sockeln lös
640438
2019-05-08