Johannes Collin skulptur

Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur

Klubbat för:

Osåld

2 000 SEK

JOHANNES COLLIN (1873-1951): "Marie Claire enfant", signerad J Collin, skulptur, brons på träsockel, silverplakett stämplad 1958, höjd ca 10 cm med sockel ca 15 cm

Sockeln lös

640438

2019-05-08