Leif Johansson oljemålning
2019-05-04
640452
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LEIF JOHANSSON (född 1950): Komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 120x100 cm