Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

600 SEK

2 000 SEK

SALONGSGRUPP, Karl-Johan, bestående av: soffa, karmstolar, 1 par, pelarbord, stolar, 1 par, 1800-tal, soffans längd ca 210 cm, bordets höjd ca 75 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

skador, lagningar, fläckar

640457

2019-05-15