Salongsgrupp
Klubbat för:
600 SEK
2 000 SEK
SALONGSGRUPP, Karl-Johan, bestående av: soffa, karmstolar, 1 par, pelarbord, stolar, 1 par, 1800-tal, soffans längd ca 210 cm, bordets höjd ca 75 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
skador, lagningar, fläckar
640457
2019-05-15