Spelbord NK

Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, spelbord, 1920/30-tal, brickmärkt NK Industria Argentina, höjd 74 cm, 80x80 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage, skiva med märken

640459

2019-05-14