Fagerhults takarmatur
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAGERHULTS, takarmatur, 1960/70-tal, mässing med 9 opalglas kupor, etikettmärkt, diameter ca 60, höjd ca 60 cm
Några mindre nagg på kanten av kuporna, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
640461
2019-05-04