Fagerhults takarmatur

Fagerhults takarmatur
Fagerhults takarmatur
Fagerhults takarmatur
Fagerhults takarmatur
Fagerhults takarmatur
Fagerhults takarmatur
Fagerhults takarmatur
Fagerhults takarmatur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAGERHULTS, takarmatur, 1960/70-tal, mässing med 9 opalglas kupor, etikettmärkt, diameter ca 60, höjd ca 60 cm

Några mindre nagg på kanten av kuporna, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

640461

2019-05-04