Georgeta Grabovski oljemålning
2019-05-04
640465
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GEORGETA GRABOVSCHI (Rumänien, född 1954): Saxofonister, signerad G Grabovski, olja på duk, ca 120x86 cm