Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GUNNAR WENNERBERG (1863-1914), vas, porslin, 1900-talets början, jugend, Gustafsberg, dekor i blått av blomsterrankor, märkt "Gustafsberg Wennerberg", höjd ca 26 cm
Nagg
640469
2019-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här