Gunnar Wennerberg vas Gustafsberg

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR WENNERBERG (1863-1914), vas, porslin, 1900-talets början, jugend, Gustafsberg, dekor i blått av blomsterrankor, märkt "Gustafsberg Wennerberg", höjd ca 26 cm

Nagg

640469

2019-05-05