Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELIS BERGH, vaser, 1 par, grön glasmassa, Kosta 1930-tal, fasettslipade, signerade Kosta 1936 B 343, höjd ca 20 cm
640478
2019-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här