Elis Bergh vaser Kosta

Elis Bergh vaser Kosta
Elis Bergh vaser Kosta
Elis Bergh vaser Kosta
Elis Bergh vaser Kosta
Elis Bergh vaser Kosta
Elis Bergh vaser Kosta
Elis Bergh vaser Kosta
Elis Bergh vaser Kosta

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS BERGH, vaser, 1 par, grön glasmassa, Kosta 1930-tal, fasettslipade, signerade Kosta 1936 B 343, höjd ca 20 cm

640478

2019-05-05