Trädgårdsstolar

Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TR,ÄDGÅRDSSTOLAR, 1 par, 1960-tal, märkta Fratelli Reguitti, Italien, bemålade, fällbara

Bruksslitage, slitage

640488

2019-05-03