Viktor Sheleg triptyk

Viktor Sheleg triptyk
Viktor Sheleg triptyk
Viktor Sheleg triptyk
Viktor Sheleg triptyk
Viktor Sheleg triptyk
Viktor Sheleg triptyk
Viktor Sheleg triptyk
Viktor Sheleg triptyk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): (3) "Prosit", triptyk, signerad och daterad Sheleg 2017, oljemålningar på duk, vardera ca 100x100 cm

640504

2019-05-06