Aneta bordslampa

Aneta bordslampa
Aneta bordslampa
Aneta bordslampa
Aneta bordslampa
Aneta bordslampa
Aneta bordslampa
Aneta bordslampa
Aneta bordslampa
Aneta bordslampa
Aneta bordslampa
Aneta bordslampa
Aneta bordslampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANETA, bordslampa i form av Pelikan, 1980-tal, plast höjd ca 35 cm ,

Bruksslitage

640507

2019-05-03