Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
INGRID RUIN (1881-1956): Motiv av flicka i folkdräkt från Dalarna med smörkärnare, signerad I Ruin, daterad 1907, olja på duk, ca 99x80 cm
Krackelyr, färgbortfall
640509
2019-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här