Hus vid insjö oljemålning

Hus vid insjö oljemålning
Hus vid insjö oljemålning
Hus vid insjö oljemålning
Hus vid insjö oljemålning
Hus vid insjö oljemålning
Hus vid insjö oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hus vid insjö, otydligt signerad, olja på duk, ca 30x41 cm

640512

2019-05-04