Benno Artz akryl på duk

Benno Artz akryl på duk
Benno Artz akryl på duk

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "Candy Girl", signerad och daterad Benno Arzt -2015, akryl på duk, ca 90x90 cm

640526

2019-05-04