Matgrupp, bord samt 6 stolar i massiv ek
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, bord samt 6 stolar, massiv ek, bordsskiva i teak, utdragbart med uppfällbara iläggsskivor undertill, stolar med naturfärgat läder, sitthöjd på stolar ca 45, diameter på bord 120 cm
1 ben på bordet sitter löst, går ej att montera pga sliten gänga vid skruv, mindre repor och bruksslitage kring stommar förekommer
640550
2019-05-05