Matgrupp, bord samt 6 stolar i massiv ek

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MATGRUPP, bord samt 6 stolar, massiv ek, bordsskiva i teak, utdragbart med uppfällbara iläggsskivor undertill, stolar med naturfärgat läder, sitthöjd på stolar ca 45, diameter på bord 120 cm

Zustandsbeschreibung

1 ben på bordet sitter löst, går ej att montera pga sliten gänga vid skruv, mindre repor och bruksslitage kring stommar förekommer

640550

2019-05-05